Podzimní rozmazlování

Konečně jsme si po hodně dlouhé době udělaly čas a věnovaly se také péči o „naši“ pleť. Chtěly jsme vyzkoušet alginátovou masku Casmara zelený čaj, kterou máme nově v nabídce a tady si můžete přečíst, jak jsme si to užily...


Datum: 27.10.2015 | Shlédnuto: 867x

Začaly jsme pěkně od začátku povrchovým čištěním, následně zahřátím pleti teplými bylinkovými obklady a hlubokým čištěním. To méně příjemné, ale potřebné, už bylo za námi a pak přišla konečně na řadu ta příjemná část.

Masáž obličeje a dekoltu s použitím lipio séra Albiderm, které posloužilo jako ošetření pokožky po vydařeném létě, dále masážním olejem Lecitol Royal a maskou Lecithin.

Už teď nám bylo úžasně, ale ještě čekala na vyzkoušení alginátová maska se zeleným čajem. Odvážně jsme nanesly masku na obličej, přes oči i rty, nejdřív to trochu studilo, ale pak to bylo skvělé…ta vůně a ten pocit lehkosti pleti po sundání masky! Ještě se nám nestalo, abychom někde na kosmetice usnuly, ale dnes se nám to podařilo oběma.  Po dnešním zážitku jsme si slíbily, že proceduru musíme minimálně každý měsíc zopakovat.

A Vy přijďte také strávit sychravé podzimní dopoledne či odpoledne do vůní a tepla našeho salonu, naše milé zákaznice, takové rozmazlování si určitě též zasloužíte. Nebo poproste Vašeho manžela, přítele či Vaše blízké, aby Vám kosmetické ošetření pleti přinesl Ježíšek v podobě vánočního poukazu.

Stojí to za to! Budeme se na Vás těšit. Jana a Kamila

PS: Celý den se cítíme jako na hebounkém obláčku.

Antioxidační, revitalizační a protistresová maska na bázi řas s lístky zeleného čaje, které obsahují polyfenoly a katechiny, ty se vyznačují silnou antioxidační schopností, takže znatelně zpomalují stárnutí buněk. Obsažené vitaminy A, B2, C a E revitalizují pokožku, která tak získá zdravý vzhled. Zelený čaj obsahuje betakaroteny, jež chrání pleť před agresivním působením slunečního záření. Levandule působí účinkem svých vonných silic proti únavě, uvolňuje a zmírňuje napětí získané během dne, klidní nervy a pocity deprese.


 

Aktuality
říj32017
Podzimní akce!
Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu ...
říj12017
Aktualizace ceníku
K 1.10.2017 jsme mírně upravili ceny v ceníku
úno62017
Ruce
Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti ...
říj222016
Lymfa
Nejdřív byla voda. Ve vodě jsme žili a z vody jsme vzešli. Celé naše ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz