Ruce

Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti jste. Ruce údajně prozrazují naše stáří a ve dlani máme vepsaný náš život... Co vy na to? Nechte si hýčkat Vaše ruce v našem salonu!


Datum: 6.2.2017 | Shlédnuto: 662x

Mnoho žen se za svoje ruce stydí a ostýchají se vyhledat odbornou pomoc. A přitom ruce si ji tolik zaslouží. Tak jako pokožka v obličeji, i ruce jsou v neustálém přímém kontaktu s okolním prostředím. Slunce, mráz, vítr, mytí nekvalitním mýdlem, práce s chemickými prostředky. Syntetická mýdla pokožku vysušují, snižují pH. Následkem toho vznikají ekzémy a suché, šupinaté ruce. 

Parafínové zábaly, které jsou nabízeny k ošetřování rukou, mají sice viditelný, ale velice krátkodobý efekt, získaný tím, že z parafínu se na rukou vytvoří nepropustný teplý obal, který donutí ruce se potit, čímž se voda z pokožky rukou dostane na povrch a vylepší její vzhled, ale na úkor toho, že už z tak tenké a namáhané pokožky rukou je „vytažena“ voda, která se odpaří a ruce mají opět nepěkný vzhled.

Naproti tomu se nabízí unikátní ošetření rukou, jak pro vylepšení jejich vzhledu, tak při bolestech. Toto exkluzivní ošetření rukou pomocí speciálního krému SHEADERM TH, ve kterém jsou obsaženy látky (viz katalog), pokožku rukou uklidňují, zjemňují, podporují její regeneraci, a poskytují jí vynikající ochranu. Dalším preparátem je BALNARU TH. Ošetření tímto krémem se použije na pokožku, která jeví známky zvýšeného výskytu záděrů, trhlinek a rovněž potřebuje regeneraci a dlouhodobé ošetření a pěstění. Přednosti těchto krémů se znásobí ještě použitím Termorukavic.

Nelze opomenut ani velice pozitivní vliv termorukavic na funkčnost rukou u některých zdravotních problémů (např. revmatizmus, zkracování šlach apod.

Zdroj: http://www.karelhadek.eu/casopis (upraveno)


 

Aktuality
říj32017
Podzimní akce!
Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu ...
říj12017
Aktualizace ceníku
K 1.10.2017 jsme mírně upravili ceny v ceníku
úno62017
Ruce
Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti ...
říj222016
Lymfa
Nejdřív byla voda. Ve vodě jsme žili a z vody jsme vzešli. Celé naše ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz