Baňkování


Je to léty ověřená čínská metoda, přikládání skleněných baněk na ztuhlé svaly.Baňkování pochází ze staré Číny. Jedná se je jednu z metod alternativní medicíny, která je stará několik tisíc let. Tehdy se baňky používaly především k odstranění bolesti zad i celého pohybového aparátu. Později se zjistilo, že mají příznivé účinky i na správnou funkci vnitřních orgánů.

Baňkování je tedy prospěšné i pro vaše vnitřní orgány, protože dokáže detoxikovat organismus a zmírnit či téměř zlikvidovat problémy se zažíváním, močovými cestami nebo zánětem průdušek.

Baňkování má pozitivní účinky i během nachlazení, chřipky nebo migrény. Mnohdy dokáže pomoci od nesnesitelné bolesti hlavy lépe, než cokoliv jiného.

Při baňkování dochází k výraznému uvolnění svalů a blokád hlavně v bedrech. Čistí organismus od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Zlepšují krevní a lymfatický systém. 

Baňkování je součástí klasické masáže zad a šíje.

Baňkování je prováděné přikládáním skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, kde se ochlazováním vytvoří podtlak, ten pak způsobí jejich přisátí na pokožku.  Ceník baňkování
Baňky    20 min 200 Kč


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz