Další jarní akce! V květnu na lymfoven se skořicovým zábalem!

Milé dámy, přijďte na další jarní akci od 1.5. do 31.5.2016 do našeho salónu na ošetření lymfovenem se skořicovým zábalem!


Datum: 28.4.2016 | Shlédnuto: 785x

Permanentku na lymfoven  4+2  spolu s 1x aplikací skořicového zábalu můžete zakoupit po celý květen 2016 za 1 000 Kč. Ať už bude pro Vás či pro někoho blízkého jako milý dárek! Přijďte si zaslouženě odpočinout do našeho salonu, budeme se na Vás těšit!

Skořicový prohřívací balzám je vysoce účinný aromaterapeutický přípravek, který způsobuje velmi silné prohřátí tkáně. Tohoto účinku je dosahováno použitím jednoho z nejteplejších éterických olejů – skořicového. Aplikace THERMO-BALSAMU způsobuje prokrvení i hlouběji uložených tkání. Silné prohřátí v místě aplikace THERMO-BALSAMU s následnou zvýšenou pohybovou aktivitou a tím i zrychlením procesu látkové výměny s sebou přináší odbourávání a spalování tuků i odvádění přebytečné vody z tkání. THERMO-BALSAM lze použít i k vyhledávaným procedurám při formování postavy či snižování nadváhy. Je nutné podotknout, že při použí­vání THERMO-BALSAMU je nezbytněnutné provádět pohybovou aktivitu. Používání přípravku se může projevit i zlepšením kloubní pohyblivosti, odstraněním bolestivosti, uvolněním svalové ztuhlosti. THERMO-BALSAM je vhodné použít při rehabilitaci poranění kloubů, svalů, šlach, zlomeninách kostí a revmatizmu. Éterický skořicový olej je obsažen v krémovém základu, jehož složení tvoří výhradně rostlinné oleje, a tím je umožněno proniknutí účinných látek do pokožky.

THERMO-BALSAM se nanáší v tenké vrstvě na pokožku a krátce vmasíruje. Ošetřená místa je nutné překrýt fólií pro zábaly, aby účinná látka, éterické oleje, neunikla do volného prostoru. Dále prove­deme zábal do teplé přikrývky, aby došlo ke kumulaci tepla. Doporučená doba zábalu je 30–60 minut. Při formování postavy se kúra provádí v kosmetických salonech obden v počtu deseti jednotlivých aplikací, při individuálním použití se aplikace provádí podle potřeby. Před použitím doporučujeme konzultaci s kosmetičkou nebo lékařem.

Při aplikaci tohoto účinného přípravku dochází k dráždění pokožky, které je zde sice žádoucí, ale u jedinců s přecitlivělou pokožkou může toto podráždění vyvolat nepříjemné pocity. Důležité je provedení zkušebního testu snášenlivosti nanesením malého množství THERMO-BALSAMU například do loketní jamky. Alergikům a těhotným ženám použití tohoto přípravku nedopo­ručujeme!

Zdroj: Karel Hadek (upraveno)

 


 

Aktuality
říj32017
Podzimní akce!
Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu ...
říj12017
Aktualizace ceníku
K 1.10.2017 jsme mírně upravili ceny v ceníku
úno62017
Ruce
Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti ...
říj222016
Lymfa
Nejdřív byla voda. Ve vodě jsme žili a z vody jsme vzešli. Celé naše ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz