Jarní vykročení

Den se nám prodlužuje a blíží se jarní rovnodennost. Příroda se brzy zazelená, sluníčko nám naordinuje zvýšenou pohybovou aktivitu, zvedne se nálada. A to pak má vliv i na naše zdraví. A kdo chce pro sebe udělat ještě více, jaro je i vhodná doba pro detoxikační kúru, třeba v podobě lymfatických masáží.


Datum: 7.2.2016 | Shlédnuto: 890x

Lidé se stávají čím dál víc choulostiví, přecitlivělí a na každém kroku nás potkávají alergie a různá onemocnění. Velmi často se dnes setkáváme také s tím, že klasická medicína pro uzdravení člověka prostě nestačí… My však můžeme říct „dost!“ a podívat se na celý svět jinak. Máme možnost změnit svůj přístup k vlastnímu životu a nahlédnout tam, kde jsme se kdysi odklonili z toho správného směru. Stačí se pozorně podívat do zrcadla. Bude před vámi stát nádherná lidská bytost, která touží po tom být hýčkaná, zdravá a šťastná! A my máme možnost jí k tomu aktivně pomáhat… Dovolme našemu tělu volně dýchat a dejme stranou komerčně zaměřenou kosmetickou chemii. Tenzidy v běžných preparátech tělo vysušují a nezvykle brzy se objeví první protesty pokožky, přecitlivělost kůže, ekzémy a alergie. Konzervační látky a syntetické složky jsou tělu naprosto cizí a opět přináší zbytečné zdravotní problémy.

Naše tělo si zaslouží hýčkat od konečků prstů až po konečky vlasů. Dopřejme mu tedy to nejlepší. Máme možnost vyzkoušet na vlastní kůži „zázračnou terapii“ a celé naše tělo se nám odmění zdravím a přirozenou krásou. Kdo nevyzkoušel, těžko uvěří, s jakou úlevou se opět nadechneme do života. Přípravky Aromaterapie Karel Hadek však tento pocit umožňují prožívat. Sprchovací, koupelové a masážní oleje obohacené o vonné esenciální oleje, které i v domácích podmínkách dokážou divy. Esenciální oleje mají totiž skutečně kouzelnou moc. Uzdravují přirozenou cestou naše tělo, harmonizují naši psychiku, přináší úlevu od všedních starostí a obnovují radost ze života!

Tím, co můžeme udělat samy, je to, že i během zimy pečujeme vzorně o svoji pleť, používáme vhodné kosmetické preparáty, správně jíme, dostatečně se hýbeme i odpočíváme.

Čím si můžeme nechat odborně pomoci, je lymfatické ošetření pleti obličeje a dekoltu, které se provádí nejlépe při každém kosmetickém ošetření nebo alespoň ve dvou ročních kúrách, a to na jaře a na podzim.

Vše opět můžete objednat v e-shopu Karel Hádek nebo v našem salonu bez poštovného.

Zdroj: Karel Hadek (upraveno)


 

Aktuality
říj32017
Podzimní akce!
Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu ...
říj12017
Aktualizace ceníku
K 1.10.2017 jsme mírně upravili ceny v ceníku
úno62017
Ruce
Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti ...
říj222016
Lymfa
Nejdřív byla voda. Ve vodě jsme žili a z vody jsme vzešli. Celé naše ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz