Nově péče o ruce – krása, která se vám dostane pod kůži!

Věnovat péči pleti obličeje a těla jsme si už zvykli díky kosmetickým firmám, které se předhánějí v nabídce výrobků na ošetření, vylepšení a pěstění pleti. Ale je potřeba se věnovat i prostředkům na ošetření rukou. Díky používání vysoce odmašťujících čisticích prostředků, které dennodenně používáme, naše ruce velice trpí.


Datum: 15.3.2016 | Shlédnuto: 2436x
Ruce

Pokožka rukou je přesušená a je proto mnohem náchylnější k různým formám poškození např.: ekzémy, lupenka, vyrážky, poškození nehtů, nebo „jen“ nepěkný vzhled rukou. Parafínové zábaly, které jsou nabízeny k ošetřování rukou, mají sice viditelný, ale velice krátkodobý efekt, získaný tím, že z parafínu se na rukou vytvoří nepropustný teplý obal, který donutí ruce se potit, čímž se voda z pokožky rukou dostane na povrch a vylepší její vzhled, ale na úkor toho, že už z tak tenké a namáhané pokožky rukou je „vytažena“ voda, která se odpaří a ruce mají opět nepěkný vzhled, čím více se toto ošetření používá tím jsou ruce na tom hůře. Příznivý účinek na ruce má parafín jen tehdy, když jsou bolestivé klouby rukou, nebo problémy, kde zahřátí působí na zmírnění bolesti. 

Naproti tomu se nabízí unikátní ošetření rukou pomocí TERMORUKAVIC, jak pro vylepšení jejich vzhledu, tak při bolestech. Toto exkluzivní ošetření znásobuje účinek ošetření rukou díky speciálnímu krému SHEADERM TH.

 Látky obsažené v krému jsou příbuzné se složkami kožního tuku, proto se velmi dobře vstřebávají. Hlavní složkou krému je bambucké máslo získávané z plodů ořešáku zvaného v angličtině shea tree (domorodci mu říkají karité). V rovníkové Africe používali lidé balzám na menší popáleniny, při bolestech svalů, revmatických obtížích či jako ochranu před slunečním zářením. Bambucké máslo má také schopnost regenerovat pokožku, zvyšovat její elasticitu a zpomalovat proces stárnutí.

Další důležitou složkou krému je jojobový vosk, který má protizánětlivé účinky a osvědčil se i u ekzematické pokožky. V SHEADERMU najdeme také včelí vosk a extrakty z třezalky a olivy a éterické oleje z levandule, vetiveru, čajovníku, kadidlovníku, mateřídoušky a růže. Jak už je u výrobků Karla Hadka zvykem, krém neobsahuje žádné minerální a syntetické oleje, což zaručuje zaručuje maximální schopnost proniknout do pokožky.

Krém lze samozřejmě používat i bez termorukavic. Jen je třeba počítat s tím, že se výživné látky nedostanou tak hluboko pod kůži. Dalším preparátem je BALNARU TH. Ošetření tímto krémem je vhodné na pokožku jevící známky zvýšeného výskytu záděrů, trhlinek a rovněž potřebuje regeneraci a dlouhodobé ošetření a pěstění. 

Jak tedy takové ošetření rukou vypadá? Ruce otřeme nebo umyjeme, abychom z nich odstranili nežádoucí povlak (prach, pot...) osušíme a naneseme dostatečné množství krému SHEADERM TH nebo BALNARU TH, můžeme provést i masáž. Takto ošetřené ruce zasuneme do mikrotenového sáčku nebo zabalíme do fólie a vsuneme do zahřátých termorukavic. Doba tohoto thermozábalu se pohybuje od 20 minut do jedné hodiny. Po uplynutí této doby ruce z termorukavic vyjmeme a přebytek krému setřeme.

Nelze opomenut ani velice pozitivní vliv termorukavic na funkčnost rukou u některých zdravotních problémů (např. revmatizmus, zkracování šlach apod.)

Proto neváhejte a přijďte si do našeho salonu jen tak příjemně prohřát a ošetřit ruce nebo můžeme aplikovat jako součást kosmetického ošetření obličeje. Budeme se těšit!

Zdroj: Karel Hadek (upraveno)


 

Aktuality
bře152016
Nově péče o ruce – krása, která se vám dostane pod kůži!
Věnovat péči pleti obličeje a těla jsme si už zvykli díky kosmetickým ...
úno72016
Jarní vykročení
Den se nám prodlužuje a blíží se jarní rovnodennost. Příroda se brzy ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz