Podzimní akce!

Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu na unikátní ošetření rukou pomocí TERMORUKAVIC!


Datum: 3.10.2017 | Shlédnuto: 803x

Pokožka rukou je přesušená a je proto mnohem náchylnější k různým formám poškození např.: ekzémy, lupenka, vyrážky, poškození nehtů, nebo „jen“ nepěkný vzhled rukou, využijte proto unikátní ošetření rukou pomocí TERMORUKAVIC, jak pro vylepšení jejich vzhledu, tak při bolestech. Toto exkluzivní ošetření znásobuje účinek ošetření rukou díky speciálnímu krému SHEADERM TH.

Cena ve dnech 1. - 30.11.2017 je 100,- Kč

Jak tedy takové ošetření rukou vypadá? Ruce otřeme nebo umyjeme, abychom z nich odstranili nežádoucí povlak (prach, pot...) osušíme a naneseme dostatečné množství krému SHEADERM TH nebo BALNARU TH, můžeme provést i masáž. Takto ošetřené ruce zabalíme do fólie a vsuneme do zahřátých termorukavic. Doba tohoto thermozábalu se pohybuje cca 20 min. Po uplynutí této doby ruce z termorukavic vyjmeme a přebytek krému setřeme.

Nelze opomenut ani velice pozitivní vliv termorukavic na funkčnost rukou u některých zdravotních problémů (např. revmatizmus, zkracování šlach apod.)

Proto neváhejte a přijďte si do našeho salonu jen tak příjemně prohřát a ošetřit ruce nebo můžeme aplikovat jako součást kosmetického ošetření obličeje. Budeme se těšit!


 

Aktuality
říj32017
Podzimní akce!
Milé dámy, přijďte na podzimní akci od 1.11. do 30.11. do našeho salónu ...
říj12017
Aktualizace ceníku
K 1.10.2017 jsme mírně upravili ceny v ceníku
úno62017
Ruce
Neošetřovaná pokožka rukou vás dělá staršími, než ve skutečnosti ...
říj222016
Lymfa
Nejdřív byla voda. Ve vodě jsme žili a z vody jsme vzešli. Celé naše ...
... přejít na aktuality


Kamila
Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón - netkatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - netkatalog.cz